Choď na obsah Choď na menu
 


Spoločenské účesy

Spoločenské účesy si nechávame vytvoriť na rôzne príležitosti. Teda nie sú to účesy, ktoré by sme nosili každý deň, ale skôr na výnimočnejšie akcie a udalosti.

Medzi najčastejšie príležitosti, na ktoré sa hodia spoločenské účesy, patria zaiste svadby. A to nielen samotná nevesta, ale aj svadobní hostia (najmä nežného pohlavia) si potrpia na dokonalú úpravu vlasov.

Okrem svadieb sú vhodnými príležitosťami pre spoločenské účesy tiež stužkové slávnosti, kedy si každá mladá dáma rada nechá zo svojich vlasov vytvoriť krásny a slušivý účes.

Nesmieme zabudnúť ani na plesy, narodeninové či iné väčšie oslavy, promócie, firemné a iné večierky a podobne. Na všetky takéto a podobné príležitosti je dôležité mať okrem dokonalých šiat a líčenia aj pekne zladený spoločenský účes.

Spoločenské účesy si mnohé ženy dokážu urobiť aj samy, alebo si na tento účel zavolajú šikovnú kamarátku či známu. Výhodou v tomto prípade je najmä fakt, že ušetríte peniaze, no nevýhodou zasa to, že váš účes možno nebude taký dokonalý. V kaderníckych salónoch majú predsa len viac vlasovej kozmetiky a iných prostriedkov, vrátane vlasových doplnkov, vďaka čomu dokážu vytvoriť perfektné spoločenské účesy. I keď vás to bude stáť nejaké peniaze, predsa len bude váš účes v rukách profesionálov a tomu bude zaiste zodpovedať aj výsledok.

 
 

 

Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 87178
Mesiac: 787
Deň: 26